اطلاعیه پیش ثبت نام حج تمتع ۱۴۰۳ /اعلام اولویت های قبوض ودیعه گذاری +جزییات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج وزیارت؛ متن اطلاعیه سازمان حج و زیارت به شرح ذیل می باشد:
سازمان حج و زیارت اعلام کرد؛ با استعانت از خداوند متعال، توسل به نبی مکرم اسلام (ص) و ائمه اطهار(ع)، در نظر دارد ثبت‌نام مقدماتی(پیش ثبت نام) از افراد واجد شرایط تشرف به حج‌تمتع سال۱۴۰۳‌ خورشیدی (۱۴۴۵ هـ.قمری) را در آینده نزدیک، آغاز نماید. بر این اساس به اطلاع متقاضیان محترم می‌رساند، بر مبنای پیش‌بینی صورت گرفته و‌ بر حسب ظرفیت تخصیصی به جمهوری اسلامی ایران، گروه‌های اشاره شده در جدول ذیل در اولویت اعزام به حج تمتع سال آتی قرار دارند. بنابراین لازم است واجدین شرایط تشرف به این سفر مقدس، از هم اکنون ضمن انجام برنامه‌ریزی لازم و بروزرسانی اطلاعات خود در سامانه reserve.haj.ir نسبت به اخذ کد‌رهگیری و تکمیل مدارک خویش، بویژه تهیه گذرنامه دارای اعتبار اقدام نمایند.

اولویت جامعه هدف (مشمولین تشرف) ملاحظات 
اولتمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع تا تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲۹درصورت عدم انجام پیش ثبت نام این افراد، برای تکمیل ظرفیت‌ باقیمانده در هر استان، اولویت‌های بعدی فراخوان خواهند شد.  
دومتمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع تا تاریخ ۱۳۸۶/۰۲/۳۱
سومتمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع تا تاریخ ۱۳۸۶/۰۴/۳۱
چهارم کلیه دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع از تاریخ  1386/05/01 بصورت روز شمار و صرفاً تا تکمیل ظرفیت تخصیص یافته به هر استانپذیرش این اولویت‌ها صرفاً بمنظور تکمیل ظرفیت خواهد بود.
 

تذکرات مهم:
– افرادی که در کاروان های حج سال ۱۳۹۹ نام‌نویسی و وجوه مربوط را واریز کرده‌اند ولیکن به دلیل لغو سفر حج در آن سال و سال های پس از آن موفق به تشرف نشده و تاکنون نیز انصراف نداده‌اند، نیازی به انجام پیش ثبت نام نداشته و همزمان با اعلام ثبت نام قطعی، بصورت مستقیم امکان نام‌نویسی در کاروان ها را خواهند داشت.
– تمامی ودیعه‌گذاران حج تمتع می‌بایست قبل از انجام امور ثبت‌نام، به سامانه reserve.haj.ir مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات و اخذ کد رهگیری اقدام کنند، در غیر اینصورت امکان ادامه فرایند ثبت نام را نخواهند داشت.
– متقاضیان اعزام برای سفر حج تمتع سال ۱۴۰۳می‌بایست دارای گذرنامه حداقل با تاریخ اعتبار۲۰/۰۹/۱۴۰۳ باشند.
– اطلاعیه تکمیلی در خصوص زمان و نحوه انجام پیش ثبت نام روز یکشنبه ۱۰/۱۰/۱۴۰۲ از طریق پایگاه های خبری سازمان حج و زیارت و همچنین رسانه های دیداری و شنیداری منتشر خواهد شد.

درباره دکترحسین پور

مدرک تحصیلی :دکتری
این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *